środa, 16 kwietnia 2014

Show must go onPodczas intensywnej nauki do egzaminu w zmęczonych głowach dwójki studentów medycyny, którzy stoją na progu bycia doktorami, zrodził się szalony pomysł założenia bloga. Bloga, który będzie odskocznią od codzienności, nauki, pracy, szpitala oraz naszych obowiązków.

O czym będzie blog?
Sami jeszcze tego nie wiemy. Najlepsze pomysły powstają spontanicznie :) Z pewnością znajdziecie tutaj nasze subiektywne opinie na temat miejsc, w których byliśmy, restauracji, w których jadaliśmy, książek, które przeczytaliśmy (innych niż Bohenek :) ) czy filmów, które obejrzeliśmy w przerwie między jednym egzaminem, a drugim.
Znajdzie się coś dla miłośników podróży, bo zarówno Doktorka jak i Doktor z zamiłowania są globtroterami i każde zaoszczędzone pieniądze przeznaczają na wycieczki. W czasach, gdy pasuje boom na "szafiarki" i blogi modowe nie może zabraknąć naszej opinii na temat panujących trendów.
Na koniec dodam, iż pojawi się pewnie też trochę postów z tematów, które tygryski lubią najbardziej i czują się w nich najlepiej - oczywiście z działu pt. "medycyna" :)

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego bloga, bo i my mimo nawału obowiązków postaramy się regularnie coś nowego tutaj umieszczać :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza